J.Lo i „Goin’ In”

Ostatni solowy singiel Jennifer Lopez Dance Again odniósł duży sukces i ciągle jest notowany na listach przebojów. Piosenka dotarła do 1. miejsca listy Dance/Club Songs billboardu i 1. polskiej listy Airplay. Singiel w stanach uzyskał status złotej płyty i znalazł się na liście Hot 100 Youtube. Czy nowa piosenka J.Lo Goin’ in powtórzy sukces? Wątpię.

Sex, Sexy…

Singiel swoją radiową premierę w USA będzie miał 19 czerwca. Utwór wyprodukował 37-letni David Jamahl Listenbee znany pod pseudonimem GoonRock. Jest on współtwórcą wielkiego amerykańskiego hitu Sexy and I Know It(4-krotna platyna w Stanach, 9-krotna w Australii). Warto jednak zauważyć, że był on jedynie współproducentem. To wiele tłumaczy…

Flo Rida

Jako że bardzo popularne są gościnne występy raperów w piosenkach popowych(rap nie jest tak popularny, a muszą z czegoś utrzymywać swoje luksusy) J.Lo zaprosiła do produkcji Tramar Dillard, znanego jako Flo Rida. Ciekawe czy Pitbull się obrazi?

Dwa w jednym

Goin’ in nie powtórzy sukcesu Sexy and I Know I. Przede wszystkim dlatego, że kompozycja jest bardzo dziwna. Teoretycznie posiada refren, ale pozbawiony wyrazistego high pointu. Poza tym pod względem budowy dominuje chaos! Introdukcja jest zbyt długa, są niepotrzebne partie instrumentalne, refren nie odróżnia się od przedrefrenu, most od partii instrumentalnych. Koszmar! A to wszystko w ciągu nieco ponad 4min i 7s(a więc konieczne będzie radio edit).

Analiza budowy utworu „Goin’ In” J.Lo.

Wielkiego sukcesu nie będzie

Nie wieszcze wielkiego sukcesu na miarę Dance Again ani tym bardziej Sexy and I Know. Jednak ze względu na rytmiczność i nazwiska utwór powinien dolecieć do pierwszej 10-tki Dance/Club Songs, choć nie powinien wylądować w TOP 5 listy HOT 100. Jak na razie największą popularnością kawałek cieszy się w Kanadzie. Lepiej, żeby Lopez znowu zaczęła współpracować z RedOne`em…

Przesłuchajcie i oceńcie sami:

Reklamy

One thought on “J.Lo i „Goin’ In”

  1. Pingback: Porno na Billboardzie! « PopRuntheWorld

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s