Koncert Trendy

Jestem naiwny. Naprawdę myślałem, że na koncercie „TRENDY” pojawi się ktoś, kto może zawojować wielki rynek muzyczny. Niestety konkurs wygrała 20-tetnia Julita Fabiszewska z Łomży znana pod pseudonimem „Jula”. Dlaczego jestem zażenowany? Oto polska wersja Justina Biebera. Co mają ze sobą wspólnego? Oboje zaistnieli dzięki Internetowi, oboje celują w grupę wiekową <25lat(o BOŻE, we mnie?!), oboje wykonują muzykę z pogranicza Teen pop i R&B, która charakteryzuje się górnolotnymi tekstami(niczym z gimbusa).

Jula wygrała między innymi promocję w RMF za 100k PLN. Mimo że nigdy tyle nie zarobię to relatywnie mało. Wystarczy, że puszczą 5 30-sekundowych spotów w najlepszym czasie antenowym i bye bye cash. A co z dalszą karierą łomżanki? Nie życzę jej źle(choć powinienem, bo nie znoszę takiej muzyki), ale spotka jej los Gosi Andrzejewicz szybciej niż się spodziewa. Więc niech wykorzysta swoje 5 minut jak najlepiej(stąd planowany koncert w Opolu jest jak bardziej na miejscu).

Wina nie leży po stronie Polsatu(choć niesprawiedliwa wygrana Bednarka w koncercie „TOP” daje wiele do myślenia) a raczej polskiego rynku muzycznego, który nie jest wstanie kreować czegoś nowego. Z tego wszystkiego pozostaje nam obejrzeć 9. Sopocką Noc Kabaretową…

Reklamy

2 thoughts on “Koncert Trendy

  1. Swoją drogą są to gwiazdy które nazywam „gwiazdami festiwalu”. Prawda jest taka, że wszyscy znają ich stare, największe hity, natomiast nikt nie zna ich najnowszych produkcji(jeśli takie w ogóle są). I zazwyczaj jest tak, że słyszymy o nich tylko i wyłącznie przy okazji takich wydarzeń.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s